VIAINTERNO GRÓJEC

Nasza specjalność to piękne okna

VIAINTERNO GRÓJEC

MOSKITIERY

Niezwykle skuteczne moskitiery

Zainstalowana moskitiera na drzwi balkonowe lub okna skutecznie zatrzymuje wszelkiego rodzaju insekty. Dzięki odpowiedniemu rozstawieniu oczek nasz produkt nie przepuszcza nawet najmniejszych owadów. Nie stanowi jednak żadnej zapory dla światła i powietrza. W pomieszczeniu stale zachodzi cyrkulacja i absolutnie nie powoduje zaciemnienia pokoju.

Zamontowana siatka genialnie sprawdza się przede wszystkim na oknach pokojów dziecięcych, w których możliwość stosowania owadobójczej chemii jest mocno ograniczona. Nasze moskitiery nie wydzielają żadnych zapachów i śmiało można stosować je w pomieszczeniach, w których przebywają najmłodsze Wasze pociechy.

Nadzwyczaj efektowne i trwałe moskitiery

Nasze moskitiery wyróżniają się ponadprzeciętną odpornością na warunki atmosferyczne. Podczas upalnych dni nie blakną pod wpływem promieni słonecznych, opierają się negatywnym skutkom wody podczas deszczu, a ponadto zachowują głębię koloru nawet podczas mrozu. Dlatego decydując się na nasze siatki na drzwi balkonowe i okna przeciw owadom zyskujesz skuteczną ochronę przed insektami bez konieczności demontażu moskitiery po sezonie wakacyjnym.