VIAINTERNO GRÓJEC

Nasza specjalność to piękne okna

VIAINTERNO GRÓJEC

ZASŁONY

zaslony-na-wymiar-grojec-tarczyn

Oferta pięknych zasłon do twojego wnętrza

Jesteś zły bądź zła, że sąsiedzi ciągle zaglądają  ci przez okno, wpychając nos w nieswoje sprawy? Tak skądś to znamy, ludzie potrafią być niezwykle wścibscy, co może zdenerwować każdego. Wiemy o tym, dlatego też wychodzimy państwa oczekiwaniom naprzeciw mając zasłony do wnętrz.

To, co zainteresuje naszych klientów to z pewnością możliwość wykonania darmowego pomiaru u Klienta w domu/firmie, dobraniu koloru/materiału wg próbnika i następnie wykonania zamówienia a na koniec możliwości także montażu zamawianych zasłon.

Głównie miasta, w których oferujemy państwu te usługi to:  Grójec, Tarczyn, Góra Kalwaria, Nowe Miasto Nad Pilicą, cały powiat Grójec, ale posiadamy także możliwość wykonania zlecę na inne miasta w tym również w stolicy naszego kraju, Warszawie. Wszystko wykonujemy z najwyższej jakości produktów i materiałów. Dzięki temu mamy pewność, że nie będą państwo zawiedzeni.

Naszym atutem jest niewątpliwie pasja

do wykonywanej pracy oraz to, że oferujemy kompleksową realizację usług. To, co jednak wyróżnia nas na tle konkurencji to fakt, że posiadamy możliwość spersonalizowania usługi zgodnie z potrzebami klienta. Możemy dopasować produkty pod kolor wnętrza czy nawet logo danego przedsiębiorstwa w zależności od państwa potrzeb.

Oferujemy państwu:

    1. pomiar – wykonujemy dla państwa profesjonalne pomiary zarówno w domu jak i w firmie. Są one dostępne dla państwa zupełnie za darmo.
    2. wycena – po wykonaniu pomiary oraz rozmowie z klientem, oferujemy rzeczową zgodną z prawdą wycenę danej usługi.
    3. realizacja – szycie oraz przygotowanie produkty, to nie wszystko, co mamy w naszej ofercie. Wykonujemy również montaż u naszego klienta. Innymi słowy, spełniamy wszystkie państwa potrzeby.

Na co więc państwo czekacie? Zapraszamy do kontaktu z nami.

Piękne okna są naszą specjalnością. Nasze usługi wykonujemy z należytą pasją i staraniem. Zapoznajcie się z naszą wyceną i przedstawicie nam co potrzebujecie. My wykonamy dla państwa pomiary za darmo, a następnie przedstawimy wycenę. Wtedy będziemy mogli prowadzić dalsze rozmowy na temat tego czego państwo potrzebujecie. To co państwu oferujemy to przede wszystkim pasja, niskie ceny oraz wysoka jakość.